İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG Mobile Hile Yapana 10 Yıl Ban

PUBG Mobile Hile Yapana 10 Yıl Ban

PUBG Mobile Hile Yapanlara 10 Yıl Ban

PUBG Mobile hem Android hemde İOS işletim sistemli mobil akıllı telefonlarında oynanabilen dünyanın en büyük hayatta kalma oyunu olsa’da oyuncularını hilecilerin elinden bir türlü kurtaramadığı için sürekli bir düşüş halinde.

Hem oyunun geliştiricisi Tencent Games hemde yönetim ekibi PUBG Corp birlikte geliştirdikleri yeni sistem ile birlikte hile kullananları anında cezalandıracak gibi görünüyor. Çevrim içi ve oyuncuların güçlerinin eşit olduğu oyunların popülerliği hile ile rekabet ortamının bozulmasıyla sonlanıyor. PUBG Mobile başarısının büyüklüğü hileciler ile sarsılmadı fakat gidişat hiç iyi görünmüyor diye düşünürken hile kullananları korkutacak, oyunu legal oynayanları sevindirecek bir haber paylaşıldı.

PUBG Mobile gibi bir hayatta kalma oyununa gerçek para yatırsak bile en fazla görüntü değişikliği sağlayabiliyoruz, oyuna para yatırarak daha güçlü olmamız imkansız. Oyuncuları etkileyen şeylerden bir tanesi’de oyunun bu derecede eşitçi olması. Fakat hile kullananlar çok denk gelmeye başlayınca herhangi bir eşitlik göremeyen oyuncular haksızlık karşısında oyunu bırakmak zorunda kalıyorlardı.

PUBG Mobile Hile Kullananlara Otomatik Ban

PUBG Mobile artık hile kullananlara bir dur demek adına geliştirdiği sistemle oyunda çok sık görülmeyen görünmezlik hilesi yapan bir oyuncuyu tespit edip çok ağır bir şekilde cezalandırdı. Hileyi kullanan bu cezayı fazlasıyla hak ediyor, ağır dememizin sebebi bu tip durumların affı olmadığını anlamanız için.

PUBG Mobile 10 Yıllık Banladı

PUBG Mobile Hile kullanarak yakalanan ve ban yiyen oyuncunun bu açığı herhangi bir kod veya uygulamayla yapmadığı anlaşıldı. 2 farklı telefonla oyunun açığını bularak bunu hileye dönüştürmesiyle oyunda eşi benzeri görülmemiş bir hile çeşidini yapmış oldu.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap