İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Rockstar Games, Bilmece gibi Sırlarla Dolu Fotoğraf Paylaştı

Rockstar Games, Bilmece gibi Sırlarla Dolu Fotoğraf Paylaştı

Rockstar Games, Bilmece gibi Sırlarla Dolu Fotoğraf Paylaştı

Rockstar Games, resmi İnternet sitesi üzerinden paylaştığı fotoğraflar ile takipçilerinin çözmesini istediği bir çok sırrı bu görsellerin içerisinde gizliyor.

Daha önce Twitter gibi sosyal medya hesaplarından paylaştığı gizemli fotoğraflardan bir çok yeniliğin ipuçları alınmıştı fakat bu kez bu yeni gizemli görseli resmi İnternet sitelerinde paylaşarak gizemin arkasındaki sırrın büyük olduğunu hissettirdi. Bundan bir önceki görselde tüm oyun sevenlerin merakla beklediği GTA 6 oyunu içerisinde robotlara’da yer verileceğini gösteren bazı detaylar bulunuyordu. Şimdi yayınladığı yeni görselle çözülmeyi bekleyen bir çok sırrın var olduğuna inanıyoruz.

Aşağıda sizlere sunduğumuz bu yeni görseli birlikte inceleyerek yeni iddialar yaratalım ve bunun sebebini’de bu görselde bulalım. Görselde kendi logosuna, sayılara ve bazı yazılara yer vererek tipografinin gücüyle sırları kendi dilleriyle anlatmaya çalışıyorlar. Eğer bu konulara çok’da meraklı değilseniz haber aslında bu kadar fakat bu sırrı çözmek istiyorsanız veya merak ettiyseniz devam edin.

Rockstar Games, Yeni Bilgileri İçerisinde Gizlediği Fotoğraf

Rockstar Games, Yeni Bilgileri İçerisinde Gizlediği Fotoğraf
Rockstar Games, Yeni Bilgileri İçerisinde Gizlediği Fotoğraf

Rockstar Games bu tür görseller içerisine yerleştirdiği sırlarla oyuncular arasındaki etkileşimlerini kuvvetlendirmek ve oyuncuların ilgisini arttırmayı hedefliyor. Aslında bu stratejisi oldukça başarılı çünkü oyuna merakı olmayanlar bile sırları çözmek için kafa yora biliyorlar.

Sağ tarafta bulunan 48 adet Rockstar Logosunun ve onun sol tarafındaki 19 sayısının bir bağı olabileceğini düşünüyoruz. Oyunun çıkış tarihi veya oyunla ilgili büyük bir gelişmenin yaşanacağı bir tarih olabilir mi?

Oradaki büyük RockStar Games Logosunun etrafındaki mavi dairenin bir kısmı beyaz bununda bir tarihle bağı olabileceğini düşünüyoruz, sizde fotoğrafı kendinizce yorumlayarak yeni iddialar ve teoriler üretebilirsiniz. Yorumlarda hepsini tartışabiliriz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap