1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Battlefield V’te Tankları Kişiselleştirme Güncellemesi Geliyor!

Battlefield V’te Tankları Kişiselleştirme Güncellemesi Geliyor!

Battlefield V'te Tankları Kişiselleştirme Güncellemesi Geliyor!

Battlefield V oyununda artık kullandığınız tankları kişiselleştirme özelliği ile kendinize özgü bir şekilde donata bileceksiniz. Yeni güncelleme ne zaman geleceği ve ne gibi değişiklikler olacağına dair her detayı sizlere sunacağız.

Battlefield V günümüz popüler oyunlarının aksine kendi çizgisini bozmadan gitmeye çalışıyordu, fakat oyuncuların yoğun isteklerini geri çevirmeyerek tankları kişiselleştirebilme konusunda şeffaflaşmak zorunda kaldı. EA Dice yaptığı açıklamalarda yeni gelecek olan 6.2 güncellemesiyle birlikte oyuncuların çok istediği bu yeni özelliğin oyuna ekleneceğini söyledi.

4 Mart 2020 Tarihinde gelecek olan yeni 6.2 güncellemesiyle birlikte Battlefield V tankları ücretsiz olarak kişiselleştirilebilecek.

Tankları Kendin Tasarla

Battlefield V Tankları kişiselleştirme fikri çok hoş gibi görünüyor, tabi’ki tankın ana özellikleri gibi büyük düzenlemelere izin verilmeyecek. Fakat oyunun bize kullanma izni verdiği 37 farklı tank kişiselleştirmesi olacak.

En güzel ve nadir kişiselleştirmeleri tanklara yapabilmek için Company Coin almanız gerekiyor fakat bazı kişiselleştirmeleri’de Battlefield Currency ile alabileceksiniz.

Battlefield V oyuncuları şimdiden tanklarını nasıl kişiselleştirme yapabileceklerini düşünmeye başladılar bile, ayrıca paraları biriktirerek bunlara hızlıca sahip olup kullanmak için herkes gösterdiği gayreti anlayabiliyoruz. Oyunun cephanelik bölümünde görebileceğiniz kişiselleştirme parçalar ile tankı bölüm bölüm kişiselleştirme şansınız olacak.

Tankları kişiselleştirme özelliği gelecek olan 6.2 güncellemesi 4 Mart tarihinde yayınlanacak. Ayrıca yapılacak olan etkinliklerden yararlanmak için oyunun resmi kaynaklarını takipte kalmanızı öneriyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap