İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Tamino Türkiye Konseri (2022)

Tamino Türkiye Konseri (2022)

Tamino Türkiye Konseri (2022)

Tamino Türkiye Konseri sayesinde 2022 yılında ne zaman? sorusunun cevabını öğreneceğiniz gibi aynı zamanda konser hakkındaki tüm detaylara da hakim olabileceksiniz. Bilet fiyatları ile birlikte merak edilen tüm sorular cevaplanmıştır. Ülkemizde korona virüsün artık yavaş yavaş durulmasıyla birlikte konserler tekrar başladı. Tamino Türkiye Konseri de 2022 yılına damga vuracak ilk büyük konser olarak anılıyor. Bu sebeplerden dolayı insanların merak ettikleri tüm soruların cevaplarına burada yer verildi.

Tamino nun 2018 single’ı Tummy’nin videosunda, Belçikalı şarkıcı tepeden tırnağa altın boyayla kaplanmış, göz kalemi dramatik bir şekilde onun bir firavun gibi görünmesi için çizilmiş. Uzun beyaz etekli, üstsüz bir Avrupa aristokrat konağının önünde duruyor ve elinde bir kamçı tutuyor – eski Mısır kraliyeti otoritenin ve aynı zamanda sorumluluğun sembolleri. Daha sonra, sanki bir tanrıya uzanıyormuş gibi onu kavrayan ve pençeleyen bir kalabalığın üzerinde gezinirken, “Artık bulunamadım / Tüm gururum seks aldı” diye mırıldanıyor. 23 yaşındaki oyuncu için video, sanatsal gösterişte şakacı bir göz kırpmanın yanı sıra batının doğunun görüntülerini nasıl izlediğini ve sürdürdüğünü gösteriyor. Tamino Türkiye Konseri ile ilgili merak ettiğiniz sorular cevaplanmamışsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. 2022 yılında Türkiye de düzenlenecek olan Tamino konserine dair tüm detaylar sizlerle paylaşılmaya devam edilecektir.

Tamino Türkiye Konseri (2022) Nedir?

Tamino tarafından düzenlenecek olan 2022 yılındaki Türkiye Konseri için geri sayım başladı. Ünlü sanatçıyı sevenler ve daha önce dinleyenler şimdi canlı dinlemek için konserde buluşmak istiyorlar. Bu doğrultuda sorulan ve merak edilen tüm sorulara da cevap vermeye çalıştık. “[Bu videoda] para kazanmak için insanların dikkatine ihtiyaç duyan yaşayan bir heykel göstermek istedik – ancak bazen dikkat çok fazla oluyor. Bu, bir sanatçının hayatının nasıl bir şey olduğuna dair bir metafor,” diyor Tamino, memleketi Antwerp’teki Middelheim Müzesi’ndeki heykel parkında buluştuğumuzda. “Firavun figürü kullanmak komik görünüyordu, ama oryantalizm [bakın].”

Tamino Türkiye Konseri (2022) Nedir?
Tamino Türkiye Konseri (2022) Nedir?

Daha derin mesajlar iletmek için müziği kullanmak, fikirlerini melankolik indie rock ve yükselen bir falsetto ile sarmalayan Tamino’nun yaptıklarının anahtarıdır. Pek çok kişinin onu son dönem Amerikalı şarkıcı Jeff Buckley’le (“Müziğini gerçekten çok seviyorum ve gururum okşanıyor”), ancak orkestra düzenlemelerinin Arap soyuna gönderme yaptığı karşılaştırmaya yöneltti.

6 ft’den fazla etkileyici ve kara kara kara kara kara kara kara donanma askeri parkasıyla kaplı bugün Tamino; Ayakkabılarının üzerine beyaz kaligrafiyle “Anglais” yazısı kazınmıştı. Acı verici bir şekilde “moda” ve Antwerp’in en büyük moda ihracatlarından biri olan Antwerp Six’ten Ann Demeulemeester tarafından tek renkli giyinmiş. Flaman markası ona her sezon kıyafet sağlıyor; ayrıca Missoni için bir kampanya yürüttü.

İlk iki adı Tamino-Amir, mirasının her iki tarafını da onurlandırır: Tamino (Mozart’ın Sihirli Flüt operasındaki Prens Tamino karakterinden esinlenmiştir ) ve Amir (Arapça prens anlamına gelir). Ailede müzik vardır: Tamino, Mısır’ın 1960’lardaki müzikal sinemasının altın çağının en büyük yıldızlarından biri olan Muharrem Fuad’ın torunudur. 14 yaşındayken, ailesinin Kahire’deki eski evinin çatı katında büyükbabasının antika rezonatör gitarını keşfetti. Fuad, Tamino çocukken öldü, bu yüzden bu önemli bir hatıra. Tamino 2022 Türkiye Konseri için dinleyicilerin ve konsere katılmak isteyenlerin en merak ettikleri soru başlıkları cevaplanmıştır.

Tamino Türkiye Konseri (2022) Ne Zaman?

Tamino Türkiye Konseri 2022 yılında ne zaman? olacağı oldukça fazla sorulan sorular arasında yer almaktadır. Aşağıda güncel olarak konserin ne zaman başlayacağına dair tarih detayları veriliyor. Eğer tarihte ve zamanda değişiklikler olursa bu bilgileri de güncel olarak sizlerle paylaşacağız.

“Eve götürdüm ve tamir ettirdim. Şimdi çok ilham verici bir enstrüman.” Hatta Tamino bir süre onunla gezdi ama şimdi onu seyahat etmek için fazla hassas buluyor.

Tamino’nun geçmişi hakkında çok şey yapıldı; Belçika-Mısır-Lübnan kökenli. Radiohead’den Colin Greenwood (Indigo Night ) ile bir işbirliğini ve Orta Doğu’dan müzisyenlerden oluşan Nagham Zikrayat Orkestrası’ndan klasik Arap süslemelerini içeren ilk albümü Amir’de kültürler arası tozlaşma açıkça görülüyor. Irak ve Suriye’den gelen mülteciler. Orta Doğu’dan ilham alan melisma’ya (Her Zaman) şapka ucuyla şarkı söyleme mizaçları kopuk, melankolik indie virtüözlüğü. Dinlemesi kolay ama incelemesi zor. Arap orkestrası nerede başlar ve batılı ayakkabıcılık nerede biter?

Acemi müzisyen için bu çok önceden tasarlanmış değil: “Yazmaya başlarsam ve içimden tek şey, Arap etkisi duymadığınız country şarkıları olur, öyle olsun, hiçbir şeyi zorlamayacağım” diyor. .

Orta Doğu’da küçük bir tur düzenleyerek ve Lana Del Rey’e açıldıktan sonra, istikrarlı bir hayran kitlesi (ve Instagram’da 100.000’den fazla takipçi) büyüyor. Orta Doğulu erkeklerin klişelerini de kırıyor olabilir mi? Fas, Tunus ve Türkiye turnesiyle ilgili bir hikaye anlatıyor: “Bu konserlerde sonradan yanıma gelip ‘bu önemli’ diyenler oldu. Bunu söylüyorlar çünkü bu, dünyaların bir araya gelmesinin bir temsili ve bunu çok fazla görmedikleri için önemli buluyorlar.”

Tamino Türkiye Konseri (2022) Ne Zaman?
Tamino Türkiye Konseri (2022) Ne Zaman?

Orta Doğulu izleyicilerin neden ona çekilebileceği konusunda bir anlığına kafa yoruyor. “Kendini olduğu gibi ifade eden bir adam görüyorlar. Belki de köklerim orada olduğundandır. Buna bağlanmaları onlar için daha kolay” diyor. Sebep ne olursa olsun, konserlerinin farklı türden insanlar için güvenli bir alan sağlamasından mutlu. “Konserimde ne istersen yapabilirsin ve olmak istediğin kişi olabilirsin ve sanatın güzel yanı da bu. İnsanları bir araya getiriyor.”

Tamino turunun İngiltere ayağını 3 Aralık’ta Manchester’da başlatacak . İlk albümü Amir şimdi çıktı. Olabilecek konser vaktindeki değişiklikleri sizlerle paylaşacağız. Eğer Tamino 2022 Türkiye Konseri Ne Zaman? sorusu haricinde farklı sorularınız varsa yorum olarak yazın. Konser gününe kadar merak edilen bu tüm sorular buradan güncel şekilde cevaplanacak.

Tamino Türkiye Konseri 2022 Bileti Ne Kadar? (Kaç TL?)

Tamino Türkiye Konser Bileti Fiyatları 2022 yılında açıklanan resmi rakamlarla aşağıda sizlerle paylaşıldı. Konser alanına ve bölgesine göre değişen tüm güncel rakamlara aşağıdan erişeceksiniz. 2022 başlarken ve Türkiye’den bize katılıyorsunuz, düşünmenizi istediğimiz bir yeni yıl kararı var. 200 yıl önce yayınlamaya başladığımızdan bu yana on milyonlarca kişi Guardian’ın korkusuz gazeteciliğine güvenerek kriz, belirsizlik, dayanışma ve umut anlarında bize yöneliyor. Sizi, şu anda finansal olarak bize güç veren, bizi herkese açık ve şiddetle bağımsız tutan 180 ülkeden 1,5 milyondan fazla destekçiye katılmaya davet etmek istiyoruz.

Diğerlerinin aksine, Guardian’ın hissedarı ve milyarder sahibi yok. Her zaman ticari veya politik etkilerden uzak, yüksek etkili küresel raporlama sunma kararlılığı ve tutkusu. Bu şekilde haber yapmak demokrasi, adalet ve güçlülerden daha iyisini talep etmek için çok önemlidir.

Ve tüm bunları herkesin okuması için ücretsiz olarak sağlıyoruz. Bunu yapıyoruz çünkü bilgi eşitliğine inanıyoruz. Daha fazla sayıda insan, dünyamızı şekillendiren küresel olayları takip edebilir, insanlar ve topluluklar üzerindeki etkilerini anlayabilir ve anlamlı eylemlerde bulunmak için ilham alabilir. Milyonlarca kişi, ödeme gücünden bağımsız olarak kaliteli ve doğru haberlere açık erişimden yararlanabilir.

Bize katılmak için bir zaman varsa, şimdidir. Küçük ya da büyük her katkı gazeteciliğimize güç katar ve geleceğimizi ayakta tutar.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap