1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PS Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları (2020)

PS Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları (2020)

PS Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları (2020)

PS Plus Nisan Ayı Oyunları açıklandı, 2020 yılının 3’üncü ayında ücretsiz olarak abonelerin oynayabilecekleri oyunları açıklandı. PlayStation Plus üyeliği aylık ücretine göre her ay ücretsiz olarak sunduğu oyunlar hem çok karlı hemde güzel oluyorlar.

PlayStation Plus üyesi olan kullanıcılar 2020 yılının Nisan ayında ücretsiz olarak oynayabilecekleri oyunlar belli oldu. Mart ayında Colossus Remake ve Sonic Forces oyunlarının ücretsiz olmasıyla oyuncular çok sevinmiş ve bu aboneliğe bir çok yeni üye dahil olmuştu.

Güzel oyunları ardı ardına koyarak üye sayısını yükseltmeyi hedefleyeceğini düşündüğümüz için nisan ayında ve sonraki aylarda’da güzel oyunlar paylaşılacağını düşünüyoruz. Hem bu oyunları birlikte değerlendirelim hemde bu üyeliği satın almak karlı olup olmadığına karar verelim.

PlayStation Plus 2020 Nisan Ayı Oyunları (Ücretsiz)

PlayStation Plus 2020 Nisan Ayı Oyunları (Ücretsiz)

PlayStation Plus üyeleri 2020 Nisan ayı ücretsiz oynayabilecekleri oyunların isimleri paylaşıldı. Eğer PS Plus üyeliğiniz varsa nisan ayında bazı oyunları ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Fakat bu oyunlar yalnızca bu ay içerisinde ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Devam etmek için oyunu satın almanız gerekecek. Oyunlardaki ilerlemeler kaydedildiği için oyunu satın aldığınız zaman kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

PS Plus Nisan Ayı Oyunları (2020) Listesi:

  • Frantics
  • Batman: Arkham Knight

PlayStation Plus üyeliği yıllık 180 TL yani aylık 15 TL değerinde oluyor. Her ay sunduğu ücretsiz oyunlardan dolayı satın alınabileceğini düşünüyorum. Böylelikle yeni oyunlar deneyimlemiş oluyoruz ve sürekli yeni oyun almak için büyük paralar harcamıyoruz. Tabi’ki bazı oyuncularda buna harcayacağıma 1 oyun alırım hiç yoktan benim olur diye düşünüyor. Peki siz bu üyelik hakkında ne düşünüyorsunuz?.

Yabancı kaynaklardan paylaşılan habere göre nisan ayında ücretsiz olarak oyunculara sunulması beklenilen 2 oyun tahminini sizlere yukarıda yazdık. PlayStation Plus resmi açıklaması geldiği zaman nisan ayındaki ücretsiz oyunlar farklıysa burada düzeltme yaparak doğrusunu yazacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap