1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. LinkedIn Hikaye Paylaşma Özelliği Geliyor

LinkedIn Hikaye Paylaşma Özelliği Geliyor

LinkedIn Hikaye Paylaşma Özelliği Geliyor

LinkedIn dünyadaki profesyonellerin toplandığı bir sosyal ağ platformu olarak biliniyor ve diğer rakiplerine göre oldukça farklı bir kitlesi bulunuyor.

Tüm dünyadaki işçiler ve işverenlerin tercih etmesinden dolayı LinkedIn çoğu insan tarafından sosyal ağ özellikleri görmezden geliniyor. Kullanıcılarının etkileşimlerini arttırmak ve daha farklı kullanıcılar çekmek için sosyal ağ özelliklerine yenilerini getirme çalışmaları başlamıştı. Artık LinkedIn kullanıcıları Hikaye paylaşabilecekler, fakat bu özellik için henüz çok erken.

LinkedIn kendi sistemine eklemeyi düşündüğü Hikaye özelliği günümüzdeki çoğu sosyal medya uygulaması ve hatta mesajlaşma uygulamalarında bile bulunan bir özellik. Bu özelliği kullanıcılar seviyor fakat daha önemlisi etkileşimi arttırmasından dolayı yani talep, çıkar ilişkisi LinkedIn gibi bir platforma hikaye özelliğini getirtiyor.

SnapChat uygulamasıyla ortaya çıkan Hikaye Özellikleri dünyada çok kullanıcısı bulunan İnstagram ve Facebook gibi devlerin’de kendileri için geliştirmeye başlamasıyla farklı bir boyut kazandı. LinkedIn bu konuda daha fazla uzak kalmamak adına kendisine özgü bir hikaye özelliği geliştiriyor ve yakın bir tarihte kullanıcılarına sunacak.

LinkedIn Hikaye Özelliği

LinkedIn Hikaye Paylaşma Özelliği tam olarak ne zaman geleceği ve nasıl paylaşım yapılacağı konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmadığı için size bir şey söyleyemiyoruz. Fakat kullanıcıların etkileşimini arttırmak için eklenecek bir hikaye sisteminin zor olacağını düşünmeyin. Kullanımı diğer uygulamaların hikaye paylaşma özelliklerine benzeyen basit bir yapısı olacaktır.

LinkedIn Hikaye Özelliği

LinkedIn, bu özelliği kısıtlı sayıda kullanıcılara’mı sunacak yoksa her üye bunu kullanabilecek’mi? bilemiyoruz. Kafamızdaki soru işaretleri geliştirdikleri hikaye özelliğinin ilerleyen aşamalarında yaptıkları açıklamalar ile belli olacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap