İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Marvel: Future Revolution Mobile Fragman ile Duyuruldu

Marvel: Future Revolution Mobile Fragman ile Duyuruldu

Marvel: Future Revolution Mobile Fragman ile Duyuruldu

Marvel: Future Revolution isimli açık dünya RPG oyununun mobil versiyonunun çıkacağı haberi paylaştıkları fragman ile tüm oyun sevenlere sürpriz yaptılar. Marvel ve Netmarble oyunlarını mobile taşıyarak hem kendileri hemde mobil oyun sektörü için yeni bir dönemi başlatmaya hazırlanıyor.

PAX East etkinliğinde mobile uyarlamayı düşündükleri Marvel: Future Revolution oyunu ile mobil oyunculara daha önce hiç yaşamadıkları bir açık dünyanın kapısını açacaklarını söyleyen Marvel ve Netmarble oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı.

Marvel: Future Revolution Mobile oyununda oyuncuların filmlerde ve konsol oyunlarında sıkça gördükleri Captain America, Doctor Strange, Captain Marvel ve Spider-Man gibi süper kahramanları yönetme şansları olacak. Aynı zamanda oyun içerisinde Marvel evrenine ait olan bölgeler ve daha başka bir çok iyi, kötü karaktere yer verilecek. Böyle bir yapımda hikayenin’de çok ustaca tasarlanacağını düşünüyoruz.

Oyunun oyunculara ücretsiz sunulacağını tahmin ediyoruz fakat süper kahramanları kişiselleştirerek kendimize özgü donatmamız için kişiselleştirmeye yarayan kozmetik eşyaları almamız gerekecek. Günümüz büyük ve popüler oyunlarının eşitçi tarzını burada’da göreceğiz.

Marvel: Future Revolution Mobile ilk Fragmanı Paylaşıldı

Marvel: Future Revolution Mobile oyununda yer alacağını kesin olarak bildiğimiz 4 süper kahramana ait sinematik görüntüler ile oluşturulan fragman “Bir planımız var. Olmanız gereken kahramanla yan yana savaşın. Devrim burada başlıyor.”  açıklamasıyla birlikte paylaşıldı.

Oyunun çıkış tarihi, fiyatı veya ücretsiz olup olmayacağı gibi soruları sormak için henüz erken. Önümüzdeki zamanlarda bu soruların cevapları açıklandığı zaman ve oyun hakkındaki gelişmeleri güncel olarak burada paylaşacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap