İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. İphone 9 “SE 2” Ne Zaman Çıkacak? (Çıkış Tarihi)

İphone 9 “SE 2” Ne Zaman Çıkacak? (Çıkış Tarihi)

İphone 9 "SE 2" Ne Zaman Çıkacak? (Çıkış Tarihi)

İphone 9 “SE 2” ne zaman çıkacak? (çıkış tarihi) soruları şimdiden telefon almayı düşünen veya telefonunu değiştirmeyi düşünen her kullanıcının sorduğu soruların başında geliyor. Alışılmışın aksine çok daha uygun fiyatlara satılacağı söylenen İphone 9 yakın bir zamanda tanıtılmaya başlayacak.

İphone akıllı telefonların kalitesi çok konuşuluyor fakat fiyatları Android cihazlara göre pahalı olduğu için ülkemiz’de Android kadar çok satamıyor. Şimdi İphone SE 2 cihazının uygun fiyatla satılacağı haberleri duyulunca telefonun çıkış tarihi’de merak edilmeye başlandı.

İphone 9 (SE 2) Çıkış Tarihi

İphone 9 (SE 2) Çıkış Tarihi
İphone 9 (SE 2) Çıkış Tarihi

İphone 9 (SE 2) Çıkış Tarihi tüm dünyada yayılan tehlikeli Corona virüsü yüzünden ertelenebileceği düşünülürken telefonun tanıtımı için belirlenen tarih değiştirilmedi. Çin’de montajı gerçekleşen İphone 9 (SE 2) telefonu ne zaman çıkacak? sorusunun yerine acaba virüs taşır’mı? diye korkulan sorulara yerini bıraktı. Böyle bir şeyin mümkün olmayacağının altını çizelim.

Aslında bu haberde dikkat edilmesi gereken nokta İphone 9 telefonlarının seri üretime hazır olduğu. Yani çıkış tarihi henüz verilmemiş olsa’da tanıtımdan sonra hızlı bir şekilde satışa başlayacak gibi görünüyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji ve Oyun haberlerini uzun yıllardır yerli ve yabancı kaynaklardan yakından takip ediyor ve yazıyorum. Tüm bilgi birikimimi hem burada paylaşacak hemde yeni haberleri birlikte oluşturacağız.

Yorum Yap