İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. İphone 9 “SE 2” Ne Zaman Çıkacak? (Çıkış Tarihi)

İphone 9 “SE 2” Ne Zaman Çıkacak? (Çıkış Tarihi)

İphone 9 "SE 2" Ne Zaman Çıkacak? (Çıkış Tarihi)

İphone 9 “SE 2” ne zaman çıkacak? (çıkış tarihi) soruları şimdiden telefon almayı düşünen veya telefonunu değiştirmeyi düşünen her kullanıcının sorduğu soruların başında geliyor. Alışılmışın aksine çok daha uygun fiyatlara satılacağı söylenen İphone 9 yakın bir zamanda tanıtılmaya başlayacak.

İphone akıllı telefonların kalitesi çok konuşuluyor fakat fiyatları Android cihazlara göre pahalı olduğu için ülkemiz’de Android kadar çok satamıyor. Şimdi İphone SE 2 cihazının uygun fiyatla satılacağı haberleri duyulunca telefonun çıkış tarihi’de merak edilmeye başlandı.

İphone 9 (SE 2) Çıkış Tarihi

İphone 9 (SE 2) Çıkış Tarihi
İphone 9 (SE 2) Çıkış Tarihi

İphone 9 (SE 2) Çıkış Tarihi tüm dünyada yayılan tehlikeli Corona virüsü yüzünden ertelenebileceği düşünülürken telefonun tanıtımı için belirlenen tarih değiştirilmedi. Çin’de montajı gerçekleşen İphone 9 (SE 2) telefonu ne zaman çıkacak? sorusunun yerine acaba virüs taşır’mı? diye korkulan sorulara yerini bıraktı. Böyle bir şeyin mümkün olmayacağının altını çizelim.

Aslında bu haberde dikkat edilmesi gereken nokta İphone 9 telefonlarının seri üretime hazır olduğu. Yani çıkış tarihi henüz verilmemiş olsa’da tanıtımdan sonra hızlı bir şekilde satışa başlayacak gibi görünüyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap