İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Google Stadia’dan Android Kablosuz Konsol Cihazı Geliyor

Google Stadia’dan Android Kablosuz Konsol Cihazı Geliyor

Google Stadia Android işletim sistemli akıllı cihaz kullanıcıları için Kablosuz Kontrol Konsolu Geliştiriyor. Gelecek güncellemeler ile Pro sürümünü kullanan oyuncular bu konsolla oyunları oynayabilecekler.

Google Stadia'dan Android Kablosuz Konsol Cihazı Geliyor

Türkiye’de kullanılmasa bile kullanıldığı yerlerde tam not alan Google Stadia kendisini geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde mobil uygulamasına gelen güncelleme hakkında haberler yapılmıştı. Bu sefer kablosuz kontrol özelliği üzerinde çalıştıklarını ve bu özelliğin Pro için oyunlar oyuncularına özel olacağına dair not yazıldı.

Google Play Store güncellemesini inceleyen yazılımcılar gelebilecek güncellemeler ile eklenmesi planlanan özelliklerin bazılarını bulabiliyorlardı. Bu gelmesi planlanan özellikleri’de bu yoldan buldular. Google Stadia henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Geleceğin en popüler ve neredeyse her oyuncunun kullanacağı düşünülen Google Stadia hakkındaki tüm gelişmeleri güncel olarak takip ediyoruz.

Google Stadia, Android Cihazlar için Geliştirdiği Kablosuz Kontrol Konsolu Cihazı

Google Stadia, Android Cihazlar için Geliştirdiği Kablosuz Kontrol Konsolu Cihazı
Google Stadia, Android Cihazlar için Geliştirdiği Kablosuz Kontrol Konsolu Cihazı

Google Stadia geliştirdiği bu Kablosuz Kontrol Konsolu Cihazının her Android işletim sistemli akıllı cihaza uygun olacağı söyleniyor. Kablolu olarak hem telefonlara hemde bilgisayarlara bağlanabilen bu kontrol konsolunun artık kablosuz halini yakında göreceğiz.

Stadia Android uygulamasına yapacağı 2.10 güncellemesiyle birlikte artık konsolların akıllı telefonlarda uyumlu çalışabileceği yönünde ciddi iddialar bulunuyor. Böyle büyük bir gelişmenin sessiz sedasız geliştirilmeyeceğini düşündüğümüz için haberin doğru olup olmadığı Google Stadia tarafından gelecek açıklamalar ile anlayacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap