1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty Warzone Hayatta Kalma Modunun Oynanış Videosu Sızdırıldı

Call of Duty Warzone Hayatta Kalma Modunun Oynanış Videosu Sızdırıldı

Call of Duty Warzone Hayatta Kalma Modunun Oynanış Videosu Sızdırıldı

Call of Duty Warzone adını verdikleri hayatta kalma modu ile ilgili sızdırılan video ve fotoğraflara attıkları telif haklarını kaldırmaya başladılar. Şimdi yeni sızdırılan video ile birlikte yakın bir zaman sonra bu yeni hayatta kalma modunun geleceği sinyalleri verilmeye başlandı.

Call of Duty Warzone ile ilgili sızdırılan görseller başta her ne kadar zarar verse’de şimdi bir reklam değeri taşıdığı için telif atmamaya başladılar. Yani oyunun artık sır diye saklayacağı veya açıklamaktan çekindiği hiç bir şey kalmamış gibi görünüyor. Yazımızın arasında sizlere sunduğumuz videoyu izlediğiniz zaman Call of Duty Warzone modunun nasıl olacağını öğrenmiş olacaksınız.

Activision bu video ve daha fazlasına telif atarak uzun bir süre erişimi engellemişti. Fakat şimdi attığı telifleri geri çekerek bu videoyu bir reklam stratejisine dönüştürdü. Sızdırılan bilgiler arasında 10 Mart 2020 tarihinde oyunun yayınlanacağı haberleri’de vardı. Bunun doğru olup olmadığını bekleyerek öğreneceğiz.

Call of Duty Warzone Hayatta Kalma Modu

Call of Duty Warzone Sızdırılan Oynanış Videosu

Call of Duty Warzone ayrı bir oyun’mu olacak? yoksa Call of Duty Modern Warfare oyunu içerisinde oynayabileceğimiz bir hayatta kalma modu’mu olacak? soru işaretleri hala cevap bulamadı. Bir kaç gün sonra resmi kaynaklardan bu konunun netleşeceği haberlerini öğreneceğiz.

Call of Duty Warzone nasıl bir oyun olacağını yukarıda paylaştığımız sızdırılan videodan öğrenebilirsiniz. Oyun hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi merak ediyoruz, bizlerle yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap