İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Sea of Stars Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Sea of Stars Çıkış Tarihi Belli Oldu!

The Messenger oyununun geliştiricisi Sabotage tarafından geliştirilen Sea of Stars isimli oyununun ne zaman çıkacak? soruları çıkış tarihi açıklamasıyla yanıt bulmuş oldu.

Sea of Stars Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Sea of Stars Çıkış Tarihi belli oldu haberlerini ne zaman çıkacak? sorusunu daha sormadan önce akında duyacaksınız, çünkü oyunun geliştiricisi Sabotage oyunu resmi olarak duyurdu. The Messenger oyununun geliştiricisi olan Sabotage yaklaşık 2 yıl önce retro tarzı olarak bilinen grafikli bir platform oyunu ile ilgileri üzerine toplamıştı. Bu oyunuyla birlikte 2018 yılında The Game Awards tarafından en iyi çıkış yapan bağımsız oyun ödülüne laik görüldü.

Sea of Stars isimli yeni oyununu geliştirdiğini açıklayan sabotage oyunu merakla bekleyenlerin oyun ne zaman çıkacak? sorularını şuanda yanıtsız bırakmış olsa’da yakın bir tarihte çıkış tarihi resmi olarak açıklanmış olacak. Henüz geliştirilme aşamasında olan oyunla ilgili bir’de fragman yayınlandı.

Sea of Stars Çıkış Tarihi

Sea of Stars Çıkış Tarihi henüz tam gün olarak açıklanmamış olsa’da 2022 yılında çıkacağını yapılan açıklamalarla öğrenmiş olduk. Oyun PC ve Konsol Platformlarına çıkması planlanıyor. Bu tarihin bir aldatmaca olduğunu ve daha erken tarihte çıkabileceğini iddia edenlerin sayısı’da çok fazla. Sea of Stars geliştiricilerinin yapacakları açıklamaları bekleyip tüm gerçekleri öğreneceğiz.

Oyunun sistem gereksinimleri gibi detaylı bilgiler paylaşılmadı fakat yayınladıkları fragmanı izleyerek oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap