İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG Mobile Yeni Silah: DBS
k_zd_m

PUBG Mobile Yeni Silah: DBS

PUBG Mobile Yeni Silah: DBS

PUBG Mobile, 2020 yılında aldığı en büyük güncellemelerden bir tanesinde eklenen DBS isimli yeni silah hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Oyuna yeni gelen silah DBS, AİR Drop içerisinde bulunabilecek.

PUBG Mobile dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarının başında geliyor. Milyonlarca oyuncusu olan bir oyunda bu oyuncuları bir arada tutabilmek için sürekli yenilikler yapmak gerekebiliyor. Hem oyuncuların sıkılmaması hemde kullanıcı sayısını arttırabilmek için yeni silah gibi dengeyi bozmayacak yenilikler önemli.

PUBG Mobile Yeni Silah: DBS

Son güncellemeyle oyuna eklenen DBS isimli yeni silah yalnızca oyun içerisinde uçaktan atılan kırmızı paraşütlü kutuların içerisinde haritaya inmektedir. Kısa mesafe savaşlarında savaşın kaderini değiştirebilecek güçlü bir silah olduğunun altını çizelim. Uzak mesafeli savaşlarda silah etkisini yitirdiği için tercih edilmesi gerekiyor.

PUBG Mobile Yeni Silahı DBS ateşlediğiniz zaman 2 kurşun birden atıyor. 2x ve 6x dürbün takılabilen DBS silahı ile yakın mesafelerde rakipleri rahatlıkla vurabilirsiniz. Silahla ilgili fikirleriniz ve görüşlerinizi kendi aramızda konuşabiliriz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap