İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. CS:GO Atölye Haritaları Listesi (2020)

CS:GO Atölye Haritaları Listesi (2020)

CS:GO Atölye Haritaları Listesi (2020)

CS:GO Atölye Haritaları ile ilgili araştırma yapanlar için 2020 yılında tercih edip oynayabileceğiniz tüm atölye haritalarına ait özel bir liste oluşturduk. Bu sayede hem antrenman yapabilir hemde eğlenebilirsiniz. CS.GO Atölye Haritaları ile ilgili gelişmelerin ucunu açık bırakıyor. Böylelikle geliştiriciler hayallerindeki haritaları bu sayede geliştirebiliyorlar.

Milyonlarca kullanıcısı bulunan CS:GO gibi bir oyunun oyuncularına ve geliştiricilere böyle bir imkan sağlaması oldukça güzel bir davranış. Böylelikle hem oyuncular yeni deneyimler yaşıyor ve acemi geliştiriciler’de kendilerini gösterebiliyorlar.

CS:GO Atölye Haritaları

CS:GO Atölye Haritaları ile ilgili aşağıda verilen haritalardan size uygun olanını ve beğendiğinizi seçerek oynayamaya başlayabilirsiniz. Verilen tüm haritalar ücretsizdir.

Uchi (Co-op Strike)

CS:GO Atölye Haritaları Uchi (Co-op Strike)

Con Man güzel bir mahallede lüks bir nehir kıyısındaki evde yaşıyor ve bir kripto para dolandırıcılığı çalıştıran bir servet yapıyor. Evine girin, güvenlik kodlarından vazgeçmesi için onu ikna edin, sunucu odasına girin, sonra ayrılmaya hazır olana kadar CryptoCoins’i kullanın!

Cache Mirror

CS:GO Atölye Haritaları Cache Mirror

Baş dönmesi sizi alamazsa, radyasyon hastalığı olur. Önbellek yatay olarak yansıtıldı. Kredi orijinal harita için FMPONE ve Volcano’ya gidiyor.

CS:GO Atölye Haritaları: 1 vs 1 Map

CS:GO Atölye Haritaları: 1 vs 1 Map

1 vs 1 atmak için en iyi ve en çok sevilen haritalardan bir tanesi. CS:GO oyununda yeteneklerinizi ölçmek ve arkadaşınız ile eğlenmek için oynayabileceğiniz güzel bir atölye haritası.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap