İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Warzone Leak, Black Ops Classic’e Dönüş Öneriyor

Call of Duty: Warzone Leak, Black Ops Classic’e Dönüş Öneriyor

Call of Duty: Warzone Leak, Black Ops Classic'e Dönüş Öneriyor

Warzone, son harita sızarsa, oyuncuları “Rebirth Island” ın bir parçası olarak yakında Alcatraz’a gönderebilir.

Call of Duty: Warzone , bu yılki Call of Duty: Black Ops Cold War’a atfedilen birkaç harita sızıntısına göre, yakında savaşmak için yeni bir harita alıyor olabilir .

Black Ops 4 hayranları, Alcatraz’ın yakında Warzone oyununa ev sahipliği yapacağını öne süren sızıntıyla ( Twitter’da BlackOpsLeaks aracılığıyla ) kara kütlesini de hatırlayabilir . Başlangıç ​​ekranı, bunun mevcut haritaya bir ekleme mi yoksa oynamak için çok daha küçük, yeni bir harita mı olacağını belirlemek için yeterli değil, ancak her iki olasılık da aynı derecede heyecan verici.

“Rebirth Island” sızıntısına ek olarak, Black Ops Cold War için iki harita daha paylaşıldı. İlki karla kaplı bir alışveriş merkezinde ve çevresinde gerçekleşirken, ikincisi Raid biçiminde başka bir Black Ops klasiğini geri getiriyor. Bunların çok oyunculu oyunlara ne zaman eklenebileceği henüz belli değil.

Call of Duty: Warzone, Black Ops Cold War’un çok oyunculu oyunuyla birlikte var olmaya devam edecek ve zamanla battle royale’ye birkaç Soğuk Savaş öğesi eklenecek . Oyun, geçen yılki Modern Warfare’in yeniden başlatılmasıyla aynı çok oyunculu çerçevede hala var ve değişecek bir gösterge yok.

Call of Duty için en son yama: Black Ops Soğuk Savaş büyük hem çok oyunculu ve zombiler modlarında XP kazanmak etme oranı değişikliği, hem de hile ölüm oyuncular izin olduğunu oyunun Nuketown ’84 haritasında bir hatayı tespit yapılmış .

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap